Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

15 Yıllık tecrübemiz ile hizmetini verdiğimiz uygulamalarımız..

Uydu - TV Hizmetleri

Merkezi ve bireysel uydu sistemlerinizi hızlı ve kaliteli şekilde hemen sonuçlandırıyoruz. Her türlü cihaza yazılım atabilir, montaj hizmeti sağlayabiliriz.

Alarm Sistemleri

Siz evinizdeyken ya da dışarıdayken, hem sevdiklerinizi hem de eşyalarınızı beladan korumak ve tam kapsam güvenlik altına almak artık çok kolay!

Elektrik Hizmetleri

Bina içi tesisattan, ankastreye, ses ve görüntü tesisatlarına kadar her çesit tesasat işlerini uzman ekibimizle siz çayınızı yudumlarken yapmış oluyoruz.

Santral Hizmetleri

İnternet çağında geleneksel santrallerin yerini alan yeni nesil bir IP PBX Telefon Santralidir. Bakım, onarım, kurulum ve satış hizmeti vermekteyiz. v

Araç Takip Sistemi

Araçlarınızı, Web tabanlı yazılımımızla canlı izleme. 50m ye kadar hassas rota takibi. Sms ya da Arayüz üzerinden anında kontak blokajı.

Kamera Sistemleri

Son 10 yılda güvenliğin vazgeçilmez parçası olan (CCTV) Kamera sistemi ve entegrasyonunda; her türlü ihtiyaca uygun profesyonel çözümler sunmaktayız.

Yangın İhbar Sistemleri

Yangın, can ve mal kaybına neden olan büyük bir felakettir. Yangının yayılma hızı düşünüldüğünde, ilk müdahalenin en kısa sürede yapılması önemlidir.

Network Sistemleri

Bilgi iletişiminin ve paylaşımının önem kazandığı ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde firmaların daha hızlı ve güvenliği yüksek, kesintisiz bir iletişim ağı ihtiyacı ortaya çıkmıştır.

Telefon Hizmetleri

IP Telefon kullanmanın temel olarak iki avantajı vardır: Telefon görüşmelerini ücretsiz veya çok daha ucuza yapmak ve bant genişliğini verimli kullanmak.

15 Yıllık Tecrübe!

Markalarımız ;

  • hemen arayın

Sed doloremque lacinia quasi pariatur illum semper nesciunt, illo placeat vivamus sit praesent commodo molestias perferendis mus, dui fugit rerum.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am item content. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Adres

Atakent Mah. Burç Cad. No:35/B
Akasya Plaza,
Ümraniye-İSTANBUL

Çalışma Saatleri

08:00 - 20:30 PM
Her gün

Telefon

0 (216) 521 70 99
0 (532) 552 13 76